Tanıdığım en çılgın, alkole ve eğlenceye en düşkün arkadaşım Kutup ile oturduk ve acaba eğlenmek isteyenler nereleri tercih etmeli? diye sorduk. Kutup’un engin bilgileriyle bu yazıyı oluşturduk 🙂 Sizler için, eğlenmeye doyamayacğınız, aynı zamanda en güvenilir ve en kaliteli mekanları sıraladık ;


Mejnun Club & Cocktailhouse :

Paspatur Old Town’daki mekanda Çeşitli Dj’lerin live performansları ve haftanın belirli günlerinde özel partiler mevcut.
Elma Music & Dance :

Yine Paspatur Old Town’da yer alan Elma’nın  Dj’i aynı zamanda mekanın sahibi. Bu yüzden takdir ediyor ve seviyorum. Çünkü işini sevdiği için yapan insanlar daima başarıyı getirir. Ayın bazı günlerinde ünlü Dj’ler ile özel partiler yapılıyor. Ayrıca Her Salı başarılı genç Dj Batıkan Abız live performance ile misafirleri coşturuyor. Türkçe müzik severlerin odak noktası olan mekan aynı zamanda güvenilir bir mekan.
Revolution :

Hisarönü’nün en büyük eğlence mekanı ünvanını taşır kendisi. Yabancı şarkıları severler burada. Ayrıca müşterilerin büyük çoğunluğunu yaz aylarında ingilizler oluşturuyor. Fazla alkol alıp ipin ucunu kaçırdıkları için gece sonunda hoş olmayan değişik manzaralarla karşılaşabilirsiniz. Söyleyeceklerim bu kadar 🙂
GrandBoozey :

Revolution olmadan önce en büyük mekan burasıydı. Yabancı müzikle başlayıp gece sonlarında Türkçe müzik çalardı. Tabi bunda mevsimin de etkisi var. Yazları yabancı müşteri daha çok olduğundan yabancı ağırlıklı çalıyor olabilirler. Özellkle haftasonları kalabalık olan mekanın ön tarafındaki balkonda gece başlamadan nargile ya da hafif bişeyler içebilirsiniz.  Hisarönü’ndeki 2.iyi mekan.
Vale Bistro :

Ünlü isimlerin konserlerine ev sahipliği yapan bu mekan özellikle canlı müzik severler için deniz gören mekanı ile iyi bir seçim olabilir. Yaz mevsiminde her akşam canlı müzik var. Diğer sezonlarda da haftanın belirli günlerinde düzenledikleri Latin dansı geceleri ile dans severleri davet ediyor.