Gezerken Para Kazanmak

Herkese Merhaba

Biliyorsunuz sürdürülebilir bir gezi için para en büyük ihtiyaç. Bu olayı bir şekilde aşmak için birkaç çalışmamız vardı biliyorsunuz.

Ayselin’in Youtube Kanalı, Yolumuzuzun Youtube Kanalı ve www.yolumuzuzun.com web sitemiz bu iş için başlıca gelir kaynaklarımız olacaktı ama evde ki hesap çarşıya uymamıştı biliyorsunuz. Ayselinin şarkılarının olduğu Youtube kanalı zaten bir miktar para getiriyordu ama gezmek için yeterli değildi. Yolumuzuzun Youtube kanalı da daha geçen ay aylık 5 dolar seviyesine ulaşmayı başardı 🙂 Son olarak web sitemizin de bugün reklamlarının onaylandığını gördük çok şükür.Bu işleri istediğimiz seviyeye getirebilirsek eğer dünyayı gezmeye çok daha kolay devam edebiliriz.

Aylardır web sitesine google reklamları almak için çalışıyoruz ve çok uzun ve zorlu bir süreç geldi geçti. Sizlerin sayesinde amacımıza ulaştık. Hepinize çok teşekkür ederiz.

Bundan sonra siteye içerik yüklemek ile ilgili daha çok zaman ayırmak için bir sebebimiz daha oldu inanın buradan gelecek her kuruşu inş dünyayı gezmek için harcayacağız.

Bize destek vermek isterseniz eğer artık bu sizler için daha kolay oldu. İster youtube kanalarımızda ki videolarımızı izleyerek isterseniz de web sitemizde ilginizi çeken konular hakkında ki bloglarımızı okuyarak bize destek olabilirsiniz.

Hepiniz sağlıcakla kalın ..

Gezerken Para Kazanmak İle Alakalı Daha Kapsamlı Makalemiz İçin Burayı Tıklatın  🙂

 

Yolumuzun Youtube Kanalı

Medusa Youtube Kanalı